כסאות

ישיבה

+Pixel

ישיבה

Afi

ישיבה

Afi high

ישיבה

Akiva

ישיבה

Apollo

ישיבה

Arguhumen

ישיבה

Comfort

ישיבה

Delphi

ישיבה

Forte

ישיבה

Gideon

ישיבה

Issachar

ישיבה

Moti

ישיבה

Nez

ישיבה

Ovo

ישיבה

Polo

ישיבה

Reya

ישיבה

Rondo

ישיבה

Sol

ישיבה

Tech

ישיבה

V1

ישיבה

Vello

ישיבה

Wau

ישיבה

Zvika

ישיבה

Zvulun

כיסא מנהלים

כיסא מנהלים חשוב לנוחות מנהל החברה, בעיקר כשמדובר על שעות עבודה מרובות מול המחשב, בנוסף לכך לכיסא מנהלים יש חשיבות רבה לתדמית החברה. הכיסא משפיע על עיצוב חדר ההנהלה. כמו כן, כסא מנהלים משמש את המנהל גם  בחדרי ישיבות ואפילו במשרד הביתי. יש לו השפעה רבה על נוחות, יציבה נכונה ותמיכה טובה בעת הישיבה עליו. בחירת כיסא מנהלים נעשית בהתאם לצרכי המנהל ובהתאם לסביבת העבודה.

איך בוחרים כסאות מנהלים?

  • כאשר מגיעים לחברה אורחים או לקוחות לצרכי פגישה עם ההנהלה, חשוב לייצר את הרושם הנכון. כיסא מנהלים הוא ייחודי משאר הכיסאות ומסמן לאנשים היכן יושב המנהל, זה משדר סמכותיות ויוקרה. חשוב שהמנהל יבחר לעצמו את הכיסא הנוח ביותר עבורו, תוך התחשבות בבחירת כיסא מנהלים מעוצב, נוח, יציב, רשמי ושעשוי מחומרי גלם איכותיים ויחזיק מעמד לאורך שנים.
  • מומלץ לבחור בכסא מנהלים אורטופדי מתכוונן המאפשר תנועה. יש לבחור בכיסא מנהלים שניתן לכוון את הזווית בין משענת הגב לבין המושב. מומלץ לרכוש כסאות מנהלים עם ידיות צד הניתנות לכוונון. כדאי לבחור בכיסא שיהיה נוח ומרווח, עם מושב עמוק ורחב.
  • כיום ישנו מגוון רחב של כסאות מנהלים בכל מיני צבעים וסגנונות. אפשר לבחור בכסא צבעוני ומלא חיים ולא ללכת בעיקר על הצבעים הסטנדרטיים של אפור ושחור, הבחירה צריכה להיעשות בהתאם לעיצוב סביבת העבודה ובהתאם להעדפה אישית של המנהל.

כמו כן יש להתחשב בצבעים של סביבת העבודה ולבחור בכסא מנהלים המתאים לעיצוב הכולל של המשרד. כדאי להתחשב בצבע הריהוט, צבע הקירות, טפטים, ריצוף וכדומה, כדי ליצור סביבת עבודה נעימה ואסתטית לעין.

  • יש לבחור בכסא מנהלים שעשוי מבד אוורירי וסופג זיעה. כדאי לבחור בכיסא שעשוי מספוג קשיח, מכיוון שהוא נחשב עמיד יותר. כיסא עם גלגלים מומלץ יותר כי הוא מאפשר תנועה במהלך העבודה. חשוב לבחור בכיסא מנהלים המאפשר התאמה של זווית הגב והמושב לגוף.
  • כדאי להתאים את כסא המנהלים לשולחן המנהלים, יש לבדוק את המידות טרם הרכישה. יש לוודא שהכיסא מתכוונן לגובה המתאים לשולחן משרדי לצורך נוחות מרבית. כדאי לעשות בדיקה טרם הרכישה כמה כסאות מנהלים נדרשים למשרד. יש לקחת בחשבון שכסא מנהלים יוכל לשמש את המנהל במשרדו האישי, בחדר הישיבות ואולי גם בחדר נוסף. כדי לתכנן מראש את התקציב שמעוניינים להשקיע ברכישת הכסאות, יש לקחת בחשבון שהתקציב צריך לכלול את עלות ההובלה וההרכבה. כמו כן מומלץ לבדוק שיש אחריות יצרן על הכיסאות, מה התוקף שלה ומה האחריות כוללת.

מה ההבדל בין כסא מנהלים לכסא מחשב?

ההבדל המהותי בין כיסאות מחשב מעוצבים לבין כסא מנהלים הוא בעיקר בגודל. כסא מנהלים ברוב המקרים יהיה מאסיבי ורחב יותר, כסא מנהלים צריך לייצר את הרושם הנכון בעיני המתבונן, ניתן לבחור בכיסאות מנהלים שעשויים ריפוד מעור או דמוי עור, אך הם נחשבים פחות אווריריים מאשר כסא מנהלים שמגיע במגוון סגנונות של בדים.

ניתן לרכוש כסאות איכותיים ברמת עיצוב גבוהה, במגוון צבעים, בהתאם להעדפה אישית. חשוב שהכסא יותאם באופן אישי לצרכיו של המנהל, מומלץ לבחור בכסא אורטופדי וארגונומי, המספק תמיכה מלאה לאזור הגב והצוואר ושאינו גורם לעומס על עמוד השדרה.

חשוב לזכור שעבודת המנהל נמשכת לאורך שעות מרובות, בדרך כלל יותר שעות מהעובדים בחברה, חשוב למנהל החברה יהיה כסא מנהלים נוח במיוחד, מעבר לעיצוב מרשים. חשוב לבחור בכסא מנהלים יציב, שעשוי מחומרי גלם איכותיים, יהיה נעים למגע, עמיד למשך שנים רבות ויספק תמיכה ונוחות מרבית.