כסאות

ישיבה

Apollo

ישיבה

Arguhumen

ישיבה

Comfort

ישיבה

Fold

ישיבה

Fold

ישיבה

Folium

ישיבה

Nez

ישיבה

Pet

ישיבה

Piramit

ישיבה

Silurus

ישיבה

Tech

ישיבה

Wau

כיסא משרדי חשוב עבור עובדי החברה, בעיקר כשמדובר על שעות עבודה מרובות מול המחשב, בנוסף לכך לכיסא משרדי יש חשיבות רבה לתדמית החברה. הכיסא משפיע על עיצוב חדר ההנהלה. כמו כן, כיסא משרדי משמש את המשרד גם בחדרי ישיבות ואפילו במשרד הביתי. יש לו השפעה רבה על נוחות, יציבה נכונה ותמיכה טובה בעת הישיבה עליו. בחירת כיסא משרדי נעשית בהתאם לצרכי העובדים ובהתאם לסביבת העבודה.

איך בוחרים כסאות משרדיים?

  • כאשר מגיעים לחברה אורחים או לקוחות לצרכי פגישה עם ההנהלה, חשוב לייצר את הרושם הנכון. כיסא משרדי הוא ייחודי משאר הכיסאות ומסמן לאנשים היכן יושב העובד, זה משדר סמכותיות ויוקרה. חשוב שהעובד יבחר לעצמו את הכיסא הנוח ביותר עבורו, תוך התחשבות בבחירת כיסא משרדי מעוצב, נוח, יציב, רשמי ושעשוי מחומרי גלם איכותיים ויחזיק מעמד לאורך שנים.
  • מומלץ לבחור בכיסא משרדי אורטופדי מתכוונן המאפשר תנועה. יש לבחור בכיסא משרדי שניתן לכוון את הזווית בין משענת הגב לבין המושב. מומלץ לרכוש כסאות משרדיים עם ידיות צד הניתנות לכוונון. כדאי לבחור בכיסא שיהיה נוח ומרווח, עם מושב עמוק ורחב.
  • כיום ישנו מגוון רחב של כסאות משרדיים בכל מיני צבעים וסגנונות. אפשר לבחור בכסא צבעוני ומלא חיים ולא ללכת בעיקר על הצבעים הסטנדרטיים של אפור ושחור, הבחירה צריכה להיעשות בהתאם לעיצוב סביבת העבודה ובהתאם להעדפה אישית של העובד.

כמו כן יש להתחשב בצבעים של סביבת העבודה ולבחור בכיסא משרדי המתאים לעיצוב הכולל של המשרד. כדאי להתחשב בצבע הריהוט, צבע הקירות, טפטים, ריצוף וכדומה, כדי ליצור סביבת עבודה נעימה ואסתטית לעין.

  • יש לבחור בכיסא משרדי שעשוי מבד אוורירי וסופג זיעה. כדאי לבחור בכיסא שעשוי מספוג קשיח, מכיוון שהוא נחשב עמיד יותר. כיסא עם גלגלים מומלץ יותר כי הוא מאפשר תנועה במהלך העבודה. חשוב לבחור בכיסא משרדי המאפשר התאמה של זווית הגב והמושב לגוף.
  • כדאי להתאים את כסא המשרדי לשולחן המשרד, יש לבדוק את המידות טרם הרכישה. יש לוודא שהכיסא מתכוונן לגובה המתאים לשולחן משרדי לצורך נוחות מרבית. כדאי לעשות בדיקה טרם הרכישה כמה כסאות משרדיים נדרשים למשרד. יש לקחת בחשבון שכיסא משרדי יוכל לשמש את העובד במשרדו האישי, בחדר הישיבות ואולי גם בחדר נוסף. כדי לתכנן מראש את התקציב שמעוניינים להשקיע ברכישת הכסאות, יש לקחת בחשבון שהתקציב צריך לכלול את עלות ההובלה וההרכבה. כמו כן מומלץ לבדוק שיש אחריות יצרן על הכיסאות, מה התוקף שלה ומה האחריות כוללת.

מה ההבדל בין כיסא משרדי לכסא מחשב?

ההבדל המהותי בין כיסאות מחשב מעוצבים לבין כיסא משרדי הוא בעיקר בגודל. כיסא משרדי ברוב המקרים יהיה מאסיבי ורחב יותר, כיסא משרדי צריך לייצר את הרושם הנכון בעיני המתבונן, ניתן לבחור בכיסאות משרדיים שעשויים ריפוד מעור או דמוי עור, אך הם נחשבים פחות אווריריים מאשר כיסא משרדי שמגיע במגוון סגנונות של בדים.

ניתן לרכוש כסאות איכותיים ברמת עיצוב גבוהה, במגוון צבעים, בהתאם להעדפה אישית. חשוב שהכסא יותאם באופן אישי לצרכיו של העובד, מומלץ לבחור בכסא אורטופדי וארגונומי, המספק תמיכה מלאה לאזור הגב והצוואר ושאינו גורם לעומס על עמוד השדרה.

חשוב לזכור שעבודת העובד נמשכת לאורך שעות מרובות, בדרך כלל יותר שעות מהעובדים בחברה, חשוב למשרדי החברה יהיה כיסא משרדי נוח במיוחד, מעבר לעיצוב מרשים. חשוב לבחור בכסא משרדיים יציב, שעשוי מחומרי גלם איכותיים, יהיה נעים למגע, עמיד למשך שנים רבות ויספק תמיכה ונוחות מרבית.

במודלו אנו מתמחים בתחום הריהוט המשרדי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של כסאות משרדיים מעוצבים בהתאמה אישית שיענו במדוייק על הצרכים שלכם. אנו נלווה אתכם החל משלב הגדרת המטרות ועד שהמשרד שלכם יעמוד על מקומו בצורה מושלמת.