כסאות ארגונומיים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

רבים מאיתנו מבלים את מרבית יום העבודה שלנו מול המחשב. עבור חלקנו מדובר בסדר גודל של כ- 40 שעות בשבוע! ישיבה ממושכת מטילה עומס כבד על עמוד השדרה, הכתפיים והאגן, והיא מהווה בעיה חמורה בשביל עובדי משרד רבים. אין זה פלא אפוא שרבים בעולם המודרני סובלים מכאבי גב וצוואר כרוניים, מטרידים ומעיקים. מסיבה זו, כסאות ארגונומיים למחשב הפכו להיות מצרך חובה בארגונים רבים שדואגים לרווחת העובדים שלהם.

מהם כסאות ארגונומיים?

ארגונומיה היא שטח מדעי הידוע גם כ"הנדסת אנוש". העוסקים בתחום זה מקדישים את זמנם לייצור חפצים ואביזרים המתאימים בצורה המיטבית לשימוש האדם. אם כן, כסא ארגונומי הוא כסא שמיועד לתמוך בגוף באופן האידיאלי ביותר, בהסתמך על שיקולים הנוגעים ליציבה, נוחות, תמיכה ובריאות כללית.

מאפייני כסא ארגונומי

  1. גובה המושב: ניתן לכוונן את גובה המושב על מנת לאפשר למשתמש להניח את הרגליים שטוחות ויציבות על הרצפה.
  2. רוחב ועומק המושב: בין קצה המושב לחלק האחורי של הברכיים אמור להשאר מרווח של מספר סנטימטרים על מנת לא להפעיל לחץ מופרז על גב הברך.
  3. הטיית מושב: כסאות ארגונומיים טובים יאפשרו הטייה של גב הכסא על מנת ליצור מיקום נכון של האגן. הטיית אגן קדמית היא בעיית יציבה נפוצה ביותר בקרב עובדי משרד, והדרך להימנע ממנה היא לשמור על האגן במצב נייטרלי עם זווית של 80 מעלות במפרקי הירכיים, הברכיים והקרסוליים.
  4. תמיכה בגב התחתון: כסאות ארגונומיים תומכים בצורת ה-S הטבעית של עמוד השדרה, מונעים יציבה כפופה ומפחיתים את הלחץ על עמוד השדרה והאגן. ישנם כסאות בעלי משענת מתכווננת המאפשרת להתאים את העיקול של גב הכסא לעיקול הטבעי של עמוד השדרה שלכם.
  5. משענות ידיים: ממוקמות בצורה המסייעת בהפחתת המתח בפלג הגוף העליון, דבר המסייע לכתפיים להתרפות.
  6. משענת ראש: תומכת בעורף ובצוואר ומפחיתה מתח בכתפיים ובפלג הגוף העליון.

אנחנו במודלו נשמח לסייע לכם במציאת הכסא הארגונומי האידיאלי עבורכם. צרו איתנו קשר באתר או בטלפון  04-6969885 ועשו את הדבר הנכון בשביל הגב שלכם!