כסאות עובדים

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

עובדי משרד מבלים חלק ניכר מחייהם בישיבה בכסא. על כן, אי אפשר להפריז בחשיבותה של בחירת כסאות איכותיים בשביל העובדים שלך. איך בוחרים כסאות עובדים? למה חשוב לשים לב? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

קודם כל: ארגונומיה

ארגונומיה, הנקראת גם "הנדסת אנוש", היא שטח מדעי העוסק בפיתוח מוצרים המותאמים במדוייק לגוף האנושי. מחקרים בתחום מוכיחים כי כסא משרדי המספק תמיכה אורטופדית איכותית מגביר את התפוקה וממקסם את היעילות של היושב בו. לעומת זאת, כסא משרדי גרוע עלול לגרום לעומס כבד על עמוד השידרה, הרגליים, הצוואר, הכתפיים ומפרקי כף היד. כל הבעיות הללו משפיעות בתורן על התפוקה והמורל של העובדים.

במקום להפסיד כסף בשל היעדרויות עובדים ותפוקתיות נמוכה, כדאי להשקיע בכסאות משרד טובים השומרים על בריאות הגב ומאפשרים לעובד להישאר רענן, מרוכז ומרוצה.

הנה כמה תכונות שחשובות במיוחד בקניית כסא עובדים:

  1. תמיכה בגב התחתון: מניעת עומס על הגב התחתון היא בין הדברים החשובים ביותר כשזה מגיע לשמירה על בריאות הגב.
  2. יכולת כוונון: ישנם סוגים רבים של כיוונונים אפשריים, כאשר בכסאות הטובים ביותר תוכלו למצוא 14 התאמות שונות. מטרת כל הידיות והחוגות האלה היא שהעובד יוכל לשבת בצורה הנוחה לו ביותר, כאשר נשמרים הכללים הבאים:
  • הרגליים נחות על הרצפה ביציבות כאשר הברכיים בזווית של 80-90 מעלות.
  • המשענת תומכת בצורת ה- S של הגב.
  • משענות הידיים קרובות לגוף ומאפשרות לכתפיים להתרפות.
  • גובה הידיות זהה לגובה השולחן.
  • גב הכסא מגיע לפחות לגובה אמצע השכמות.
  1. ריפוד: הכסא צריך להיות נוח לישיבה, אך לא רך מכדי להציע תמיכה יציבה. כדאי גם לדאוג לחומר נושם שימנע הצטברות של חום בין חלקו האחורי של הכסא לגב האדם היושב בו.
  2. בסיס מסתובב: כסא עובדים טוב יסתובב על צירו בחופשיות כדי לאפשר גישה נוחה לחלקים שונים של השולחן בלי לאמץ יתר על המידה את הכתף והזרוע.

במודלו תמצאו כסאות עובדים בהתאמה אישית שיענו במדויק על הצרכים שלכם.

צרו איתנו קשר באתר או בטלפון 04-6969885 ובחרו לעובדים שלכם כסאות מעוצבים ואיכותיים במחירים משתלמים!