כסאות אורחים

כללי

Mili

האם שמתם לב פעם למספר סוגי הכסאות השונים שניתן למצוא במתחם משרדי? אולי תופתעו לגלות שמדובר במגוון לא קטן. בין הכסאות גבוהי המשענת, הארגונומיים והמרשימים, תמצאו גם סוג פשוט יותר: כסאות אורחים.

מהם כסאות אורחים?

מדובר בכל כסא משרדי שמיועד לישיבות קצרות ולא לעבודה ממושכת. בדרך כלל כסאות האורחים ניצבים בתוך משרדים שבהם נערכות פגישות או שיש בהם קבלת קהל של לקוחות. יש הכוללים בקטגוריה זו גם כסאות של חדרי המתנה.

איך בוחרים כסא אורחים?

הבחירה בסוג הכסא משתנה מאד בין משרד למשרד ואפילו בין חדרים שונים באותו מתחם, כיוון  שהיא תלויה בפונקציה שעליו למלא ובמי שעתיד לשבת עליו. לפניכם מספר נקודות שכדאי לחשוב עליהן לפני שקונים כסא אורחים:

  1. חשבו למי הוא מיועד.

איכות וטיב הכסא תעלה ככל שיותר חשוב לכם שהיושב בו יחוש בנוח וירצה לחזור ולהיפגש אתכם. אם הוא מיועד ללקוחות פוטנציאליים, משקיעים חשובים וכדומה, חשוב שתדאגו להם לכסא המפנק ביותר שאתם יכולים. הוא לא צריך להיות ארגונומי או או בעל תמיכה מיוחדת, אך הוא צריך להיות נוח מספיק כדי שהיושב בו ירצה להמשיך לעשות זאת.

לעומת זאת, אם הכסא מיועד לשיחות ופגישות קצרות בין עמיתים למשרד, ייתכן שניתן יהיה להסתפק בכסא פשוט יותר.

  1. השקיעו במראה.

לכסאות אורחים יש השפעה גדולה על מראה החדר, דווקא בגלל שהם עשויים שלא להיות בשימוש לעיתים קרובות. כסאות רבים נדחקים לפינות החדר כשאין בהם שימוש, ואם הם לא אסתטיים או לא תואמים לעיצוב החלל הם עשויים לבלוט ולגרום לו להיראות עמוס ומבולגן.

  1. חשבו על תדירות השימוש.

אם כסאות האורחים שלכם באים לכדי שימוש בתדירות גבוהה, כדאי להשקיע בכאלה באיכות גבוהה שלא ישחקו בקלות. אם לא, שיקלו לקנות כסא עם גלגלים שתוכלו לדחוף הצידה בקלות כאשר אין בו צורך.

במודלו תוכלו למצוא מגוון של כסאות אורחים בהתאמה אישית. דברו איתנו באתר או בטלפון 04-6969885, ואנו נשמח לעזור לכם להגדיר את הצרכים שלכם ולבחור בכסאות האורחים המושלמים עבורכם ועבור המבקרים שלכם!