שולחנות לחדרי ישיבות

שולחנות לחדרי ישיבות

Cleo

שולחנות לחדרי ישיבות

Desi

שולחנות לחדרי ישיבות

Evo

שולחנות לחדרי ישיבות

Mira

שולחנות לחדרי ישיבות

Riva

שולחנות לחדרי ישיבות

Step

שולחנות לחדרי ישיבות

Step plus

שולחנות לחדרי ישיבות

Strike

מגוון סוגי שולחנות לחדרי ישיבות

חדר הישיבות הוא המקום בו נפגשים אנשי הצוות, העובדים וההנהלה על בסיס קבוע, ובו מתקיימות פגישות, מצגות, דיונים ושיחות בעלות חשיבות רבה. כמו כן, בחדר זה נפגשים עם לקוחות ושותפים, מתוכננות תוכניות ומתקבלות החלטות קטנות עד גדולות בעלות חשיבות רבה לתפקוד העסק. במרכזם של כל הדיונים האלו עומד השולחן של חדר הישיבות, שעליו לספק מענה פונקציונאלי, ארגונומי ואסתטי בעת ובעונה אחת.

באתר האינטרנט של מודלו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של שולחנות לחדרי ישיבות, ביניהם שולחנות מעוגלים, בצורת סירה, מלבניים ועוד, המעוצבים בטוב טעם ובמגוון סגנונות. אנו מתמחים כבר שלושה עשורים בתחום עיצוב חללי העבודה ונשמח לעמוד רשותכם עם עצות והכוונה מקצועית לבחירת השולחן המתאים ביותר. כמו כן, בשורות הבאות תוכלו לקבל מידע חשוב אודות סוגי השולחנות המרכזיים לחדרי ישיבות, ועל הפרמטרים שכדאי לבחון כדי לבצע רכישה נכונה ומושכלת.

סוגים שונים של שולחנות בשלל עיצובים

אם בעבר שולחנות לחדרי ישיבות היו דומים זה לזה, ולרוב מלבניים, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. אם תעיינו בגלריה שלנו תוכלו להבין שהמגוון בימים אלו עצום ומאפשר לכל עסק לבחור שולחן המתאים לצרכיו, לסגנונו ולתדמית שהוא מעוניין לשדר.

כך לדוגמא, בעת האחרונה ישנו ביקוש הולך וגובר לשולחנות בצורה של סירה או אליפסה, כלומר עם קצוות בולטים יחסית המיועדים לרוב לבעלי התפקידים הבכירים ביותר, אשר הולכים ומתרחבים במרכזם ומאפשרים ישיבה נוחה לשאר המשתתפים. כמו כן, בניגוד לשולחן מלבני כאן משתתפי הישיבה אינם מסתירים אחד השני ולכם יכולים לראות ולפנות זה אל זה מבלי שקו הראייה שלהם ייחסם. יש לציין כי שולחנות אלו מתאימים למי שמוכן לצאת מהשבלונה של שולחנות מרובעים או מלבניים, ושיש ברשותו חלל גדול מספיק עבור שולחן יחסית מאסיבי.

יחד עם זאת, השולחנות הרבועים ובעיקר המלבניים עדיין מהווים את הבחירה של מרבית החברות והארגונים, אשר בישיבות שלהם יכולים ליטול חלק משתתפים מרובים. גם הם מספקים את היתרון של ישיבה בהתאם לסדר היררכי, כאשר המנהלים הבכירים בראש השולחן, ויש עליהם מרחב גדול מספיק לצרכים משתנים, כגון הצגת מצגות. מעבר לכך – העיצוב הקלאסי שלהם יוצר אסוציאציות של כבוד ויוקרה המועדפות בארגונים רבים. אפשרות נוספת היא כמובן בחירה בשולחן מעוגל או עגול לחלוטין, אותו ניתן לראות בשורה ארוכה של חברות צעירות ודינאמיות. מצד אחד, שולחנות אלו מעניקים תחושה של שוויון ומכאן מעודדים יותר חופש והבעת דעות בצורה נינוחה, אך מצד שני המחיר הוא פחות סמכותיות מצד הבכירים שיושבים ליד השולחן.

מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים שולחן לחדר הישיבות

שולחנות לחדר ישיבות הם לרוב פריט ריהוט מאסיבי, גדול ותמיד מרכזי באחר החללים החשובים ביותר לארגון. על כן, יש להשקיע מחשבה בבחירתם הנכונה ובמידת הצורך להסתייע באנשי מקצוע. הפרמטר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא את הצרכים הפונקציונאליים המצופים מהשולחן, הקשורים בין היתר למספר המשתתפים בדרך כלל בישיבות, אופיין של הפגישות – אינטימיות, רבות משתתפים, מצגות, סרטונים והרכב אנושי.

מצד אחד, השאיפה היא לבחור שולחן שנותן מענה מרווח, נוח ואופטימאלי לכל כמות משתתפים ולכל צורך, אך מצד שני יש לזכור ששולחן גדול מדי עלול דווקא להקשות. כך לדוגמא, בחירה בשולחן גדול במיוחד עלולה ליצור תחושת ריקנות וחוסר אם מרבית הפגישות בחדר הן מעוטות משתתפים. כמו כן, אם מידות החדר אינן כה גדולות הרי שהשולחן המאסיבי, בצירוף כיסאות ופריטי ריהוט, אחסון ונוי אחרים, עלול להקשות על התנועה בחדר וליצור אווירה צפופה ודחוסה. באופן כללי רצוי שבין כיסאות המשתתפים יהיה רווח של כארבעים עד ארבעים וחמישה סנטימטרים, כך שלכל אחד יהיה מרווח נאות עם פרטיות סבירה. כמו כן, חשוב שיהיו בשולחן חיבורים למקרן, מחשבים ניידים וכל מוצר אלקטרוני אחר שבו נעשה שימוש באופן שוטף.

איזו אווירה רוצים ליצור בחדר הישיבות

ראשית, חדר הישיבות אינו מורכב רק משולחן אלא ממגוון פריטים נוספים שמשפיעים על האווירה השוררת בו, כגון כיסאות, שידות, שטיחים וכדומה. יחד עם זאת, מאחר שהשולחן הוא הפריט המרכזי, רצוי להתחיל איתו ורק לאחר מכן לבחור בהתאם את שאר הפריטים לחדר. כפי שאמרנו, קיים מגוון עשיר של שולחנות בשלל עיצובים, המשדרים מסרים מכובדים ורציניים יותר, קלילים ופשוטים יותר, נוסטלגיים וקלאסיים, ביתיים וחמים, וכדומה. על כן, אחת השאלות המרכזיות בבחירת שולחן היא מהו הסגנון והתדמית שתרצו שיעברו מחדר הישיבות: האם תרצו לשדר מסר משכיל ואקדמי, מסר משוחרר יחסית המעודד סיעור מוחות, או אולי מסר יוקרתי וסמכותי שירשים לקוחות ומבקרים.

את המסרים האלו ניתן להעביר בכל ההיבטים של השולחן כגון הגוונים שלו (עץ, לבן, שחור וכדומה), צורתו שיכולה להיות מלבנית, עגולה, סגלגלה, מרובעת או סירה, וכן מידותיו לאורך ולרוחב, ועוד. בד בבד, יש להביא בחשבון את מבנה חדר הישיבות בכללותו וכבר לחשוב על הרהיטים האחרים שאמורים להיות בו, על מנת שהשולחן יתכתב עם גווני הקירות, לא יקשה על המעבר אל הדלת, ישרה קו עיצובי הרמוני עם שאר הפריטים, ובתוך כך ישמור כמובן על פונקציונאליות מרבית.