כורסאות למשרד

ישיבה

Bubble

ישיבה

Folium

ישיבה

Hiva

ישיבה

Hiva

ישיבה

Hiva

ישיבה

Layer

ישיבה

Olium

ישיבה

Pet

ישיבה

Rounded

ישיבה

Sulky

ישיבה

Terra

ישיבה

Whale

כאשר אנחנו מדברים על כורסאות למשרד אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, למעשה אנו רואים לא מעט יתרונות לכורסאות למשרד והם מהוות חלק מהותי מן הפונקציונאליות, העיצוביות וחווית העבודה של העובדים ושל הלקוחות שלנו כאחד. אנו רואים לא מעט עסקים מחזיקים בכורסאות למשרד: אלו יכולות להיות קליניקות פרטיות, חברות פארם, משרדים עסקיים, נותני שירות שונים ולא מעט אנשים אחרים.

מהי החשיבות כורסאות המתנה?

כאשר אנחנו מדברים על כורסאות המתנה אנו רואים לא מעט חשיבות, מאחר ואנו רוצים לתת ללקוח שלנו חוויה מקיפה ומעטפת שלמה עוד טרם "הפגישה" איתנו, עלינו להבין כי הפגישה מתחילה כבר בשלב שהלקוח עובר את מפתן הדלת. לכן עלינו ליצור אווירה חיובית דרך בניית אזור המתנה ייעודי ואין דרך טובה יותר מאשר ספות וכורסאות המתנה למשרד.

כיצד משלבים כורסאות מעוצבות למשרד?

לעיתים אנו נשתמש בכורסאות לא רק למטרות "אזורי שהייה" אל לקוחות פוטנציאליים עד לרגע בו אנו מתפנים, לא מעט מן המקרים אנו נרצה להפוך את חלל העבודה של העובדים שלנו למעט יותר נעים ונוח דרך כורסאות מעוצבות למשרד אשר ישמשו להם למקום של קצת מנוחה, רוגע ופורקן במהלך יום העבודה.

כיצד להתאים כורסאות המתנה למשרד בהתאמה אישית לחלל העבודה?

מעבר לפונקציונאליות ולחשיבות העסקית של כורסאות המתנה אנו עדיין רוצים להתאים את כורסאות אלו לחלל המשרד, לכן בעזרת חברת מודלו תוכלו להתאים כורסאות בהתאמה אישית אל המשרד שלכם. בהתאם לגודל המשרד שלכם, בהתאם לויז'ן העיצובי שלכם, בהתאם לאפיון הלקוחות שלכם.

כורסאות למשרד: הגיע הזמן לבחור נכון

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם מעוניינים לרכוש כורסאות למשרד ו/או כורסאות המתנה ייעודיות. אנו מאמינים כי בחירת כורסאות למשרד הם מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אליהם. חברת מודלו הינה אחת החברות המובילות והותיקות במשק בכל הקשור לעיצוב וריהוט משרדי ועסקי.

במהלך השנים צברנו לא מעט ניסיון ומוניטין בעבודה אל מול גופים עסקיים, ציבוריים ופרטיים. אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינמית עם אחד מן אנשי המכירות שלנו אשר בסופה תצאו עם אפיון מלא לחלל שלכם ועם המלצה לכורסה הטובה ביותר עבורכם!