ספות למשרד

ישיבה

Agora

ישיבה

Brick

ישיבה

Bundel

ישיבה

Dam Saloon

ישיבה

Dona

ישיבה

Jaan

ישיבה

Kaiva – high

ישיבה

Kaiva – low

ישיבה

Neva

ישיבה

Piet

ישיבה

Proteo

ישיבה

Stlit

ספות למשרד

כאשר אנחנו מדברים על העסק שלנו ועל המשרד שלנו אנו מדברים על המקום בו מתנהלים כל התהליכים העסקיים, כל שיתופי הפעולה וכל התוכניות המקדמות אותנו לעבר הצלחה עסקית וכלכלית. יחד עם זאת, על מנת שנגיע למצב בו אנו מתקדמים עלינו לדאוג לתנאי עבודה נאותים לנו ולעובדנו על מנת שנוכל להפוך את מקום העבודה למקום נוח יותר, יעיל יותר ופרודוקטיבי.

ספות למשרד: אין שני לרושם ראשוני

כאשר אנחנו מדברים על ספות למשרד אנו מדברים על הפנים שלנו אל מול הלקוחות הפוטנציאליים שלנו ואל מול העובדים שלנו אשר תמיד יסתכלו עלינו ויחפשו "מה היה ניתן לעשות אחרת?", העיצוב של המשרד ישפיע לא מעט על הטון העיצובי ועל הרושם אותו אנשים מקבלים מן המשרד שלנו, ככל שהחלל יהיה נוח יותר כך הוא יעזור לנו לקדם את המשרד שלנו.

ספות משרדיות מעוצבות

מעבר לפן המקצועי, כולנו רוצים ספות משרדיות מעוצבות. ניתן למצוא לא מעט ספות משרדיות מעוצבות – אלו יכולות להיות דרך קטלוג ייעודי המותאם לעיצוב משרדי ולעיתים אף בהתאמה אישית.

ספות למשרד בהתאמה אישית

לא כולנו רוצים לבחור ספה מתוך "קטלוג", לעיתים ספות אלו לא מספיק עיצוביות עבורנו, בפעמים אחרות הם לא מספיק פונקציונאליות, ואילו במקרים מסוימים אף לא מתאימים בגודלם אל המשרד שלנו. לכן חברת מודלו נותנת את האפשרות לעצב מערכות ישיבה למשרד בהתאמה אישית אל הצרכים שלכם.

אין תחליף לייעוץ מקצועי

בחירת ספות למשרד הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש ואנו ממליצים לכם להיעזר בייעוץ מקצועי על מנת להגיע אל הספה המושלמת למשרד שלכם. כאשר אנחנו מדברים על ספה למשרד אנו צריכים לשלב בין התקציב המוגדר מראש שלנו אל בין עיצוביות, פונקציונאליות, מידות הספה בהתאם לחלל, התכתבות עם עיצוב החלל, איכות הספה וסוג הספה ואף בנושאים עתידיים כמו נוחות הניקיון והתחזוקה ואחריות.

חברת מודלו – מובילה אתכם אל הספה הטובה ביותר עבורכם!

חברת מודלו הינה אחת החברות המוערכות ביותר במשק בתחום העיצוב המשרדי והמסחרי, אנו מעמידים לרשותכם את אחד מן אנשי המכירות שלנו אשר יעזור לכם להתאים את הספה המקצועית ביותר עבורכם. זה הזמן להרים שיחה!