דלפקי קבלה

דלפקי קבלה

3D

דלפקי קבלה

Bridge

דלפקי קבלה

Dcx

דלפקי קבלה

Evo

דלפקי קבלה

Long

דלפקי קבלה

Marat

דלפקי קבלה

Milenium

דלפקי קבלה

Prime

דלפקי קבלה

Shape

דלפקי קבלה

Stone

דלפקי קבלה

T&Z

דלפקי קבלה

Tech

דברים שחשוב לדעת על דלפקי קבלה למשרד

דלפק הקבלה הוא המקום הראשון שאליו מגיע הלקוח ומכאן שיש לו השפעה גדולה על התרשמותו מהעסק ועל שביעות רצונו מהשירות שניתן לו. אי לכך, יש להשקיע מחשבה מרובה ברכישת דלפקי קבלה למשרד ולהיעזר באנשי מקצוע על מנת לתכננו בדיוק לפי הצרכים שלכם. במודלו ממתין לכם מגוון רחב של דלפקי קבלה למשרד בעלי סגנונות ומאפיינים שונים, העשויים משלל חומרים גלם ובעיצובים יפהפיים. לרשותכם עומד גם הצוות המקצועי שלנו שישמח לייעץ, להכווין ולתכנן את הדלפק המושלם עבורכם.

כמה מילים על חשיבותו של דלפק הקבלה

כפי שאמרנו, דלפקי קבלה במשרדים הם מקום המפגש הראשוני של לקוחות ומבקרים שונים בעסק, בין אם מדובר במשרד פרסום או עורכי דין, מרכז רפואי או חברת כוח אדם. באופן כללי הדלפק אמור לשרת שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה היא פרקטית ופונקציונאלית, כלומר לספק מענה יעיל, מדויק ומהיר ככל האפשר לצרכי הפונים, למשל המצאת מסמכים, קביעת תורים ופגישות, הפנייה לחדרים וכדומה. המטרה השנייה היא יצירת רושם ותדמית בהתאם למסר שהעסק מעוניין להעביר, בין אם מדובר במסר צעיר וחדשני, רציני ומכובד, או אחר.

בכל מקרה הצבה של דלפק מסייעת בהשגת שתי המטרות, אך כמובן שיש לתכנן אותו בתבונה ולאור מחשבה מעמיקה כדי למקסם את הפוטנציאל הטמון בו. בהמשך המאמר נתאר בפירוט את הפרמטרים שצריך להתחשב בהם בעת רכישה של דלפק המתאים לצרכיכם, אך לפני כן רצינו לספר לכם על חלק מהדלפקים שאנו מציעים.

מבחר עשיר של דלפקי קבלה למשרד

אנו גאים להעמיד לרשות לקוחותינו קשת רחבה של דלפקי קבלה במשרד, במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, גוונים וחומרי גלם. לדוגמא, ניתן להתרשם באתר שלנו מהדגמים הבאים:

דלפק משרדי דגם 3D – מדובר בדלפק שמשלב כמה מימדים הכולל גוף מחורץ מפורניר וכן מבנים משולבים עם שלייפלק. את הדלפק ניתן להזמין עם שילוב של זכוכית ובמספר גוונים ומידות בהתאם לצרכי והעדפות המזמין.
דגם  Amazing- זהו דלפק עוצמתי ומרשים במיוחד המקנה נגישות מצוינת, כולל תאורת לדים ומשולב שלייפלק. את הדלפק המרשים הזה אפשר להזמין בכל צורה, מידה וגוון על פי תכנון אדריכלי.
דגם  Black- זהו דלפק משרדי צבוע שלייפלק בצבע שחור מט, היוצר תחושה יוקרתית וכולל תאורת לדים מוסתר עם סוקל פנימי. גם את הדלפק הזה אפשר להזמין בכל גוון ומידה.
דגם  Calm- מדובר בדלפק המשרה אווירה נינוחה ונעימה, עשוי שלייפלק ופורניר בשילוב גוונים, אפשרי להזמנה בכל גוון ומידה.
דגם  Concrete- מדובר בדלפק המשלב בין גוף פנימי סנדוויץ' לבין שיש, המתאים לבתי מלון, יזמים, חברות בניה וכדומה, ניתן להזמנה בכל צבע ומידה.
דגם  Corner- זהו דלפק פינתי נגיש ומעוגל משולב שלייפלק, עם גוונים שונים לפי שבלונה.
דגם  Joystick- מדובר בדלפק אווירה אולטרא-מודרני המשדר חדשנות ומתאים גם לאולמות תצוגה. הדלפק עשוי שלייפלק ומיוצר בהתאם לשרטוט אדריכלי.
דגם  Light- הדלפק הזה מאפשר מספר עמדות עבודה ומשלב בין שלייפלק לפורניר עם קווים נאים ותאורת לדים. אפשר להזמין אותו בכל גוון ומידה, ולהתאים חלק ממנו לנגישות.
דגם  Direct- מדובר בדלפק כניסה מעוצב המאופיין במראה נקי וצעיר, בנוי בצורה מלבנית ועשוי מ- 3 יחידות קבלה הפונות כל אחת לכיוון שונה. בדלפק זה עבודת הנגרות ניכרת בקווים ישרים תוך שילוב פלטות עץ מחוברות בדירוג עם אבזור של פסי תאורה תחתונה נסתרת. בהתאם לטעמו של המזמין ולצרכיו האישיים, ניתן לקבל את הדלפק בחומרי גלם, מידות וצבעים שונים.

כיצד יוצרים דלפק אופטימאלי מבחינה פונקציונאלית

כאמור, אחת המטרות העיקריות של דלפקי קבלה למשרד היא לאפשר מתן שירות ראשוני והכוונה, בתור המקום הראשון שאליו מגיעים הנכנסים. מאחורי הדלפק יושב נציג החברה שמבצע או מנחה לפעולות הנדרשות, החל במילוי טפסים ועד לקבלת מסמכים. על כן, בראש ובראשונה הדלפק צריך להיות נוח למתן השירות ולעבודה השוטפת לאורך שעות, בין היתר מבחינת גובהו שמתאים לקוחות עומדים או יושבים, ומהצד השני מתאים לנציגים היושבים לרוב על כסא. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מידות הדלפק מבחינת אורכו ורוחבו, בין היתר בהתאם למספר נציגי השירות, הפריטים שמצויים עליו (מסמכים, טלפוניה, מחשבים וכדומה). באותו הקשר, צריך שיהיו גם חיבורים הולמים לטכנולוגיה, פתרונות אחסון, חציצות זכוכית וכל היבט מיוחד אחר המאפיין את העבודה סביבה הדלפק.

מצד שני, יש להתחשב כמובן במידות של החלל המיועד לדלפק ובפריטים אחרים, כמו כסאות ושולחנות. כך לדוגמא, לדלפק גדול יכולה להיות השפעה מרשימה וסמכותית, אך מצד שני נוכחותו בחלל קטן עלולה ליצור עומס, דחיסות, חוסר יעילות וחוסר התאמה ויזואלית. בדרך כלל, דלפק גדול ודומיננטי מתאים למשרדים שבהם יש תנועה רבה, וכשרוצים ליצור חציצה בין הנכנסים לבין חדרי העבודה. לעומת זאת, דלפקים קטנים יותר או פינתיים יתאימו למשרדים שהתנועה בהם דלילה יותר, וכאשר הדלפק שוכן בתוך חדר המתנה שיש בו פריטים נוספים כמו שולחנות המתנה, פינת קפה וכדומה.

שאלת העיצוב של דלפקי קבלה למשרדים

כפי שתוכלו להתרשם באתר שלנו, בכל הקשור לעיצוב דלפקי קבלה השמיים הם הגבול, החל בסגנון נוסטלגי, מאופק ושמרני, דרך סגנון ביתי וחמים, ועד לסגנון מודרני, צעיר ומחוץ לקופסא. בכל מקרה, מאחר שמדובר בפריט כה חשוב ודומיננטי יש לתכנן ולבחור אותו בעזרת אנשי המקצוע המיומנים של חברתנו, לרבות מבחינת גוונים, גדלים וסגנונות אפשריים. ברשותנו ניסיון של יותר מ- 3 עשורים בעיצוב חללים משרדיים ואנו מספקים את כל פריטי הריהוט הדרושים מלבד דלפקים, כדוגמת כיסאות, שולחנות ופתרונות אחסון. כך ניתן ליצור חלל קבלה הרמוני בעל קו אחיד וזורם, המתכתב עם תדמית החברה והמיתוג המבוקש שלה.

אכן, בעיצוב דלפקי קבלה למשרד ישנה חשיבות גדולה למסר אחיד, הכולל גם את הלוגו ושם החברה שמופיעים מעל לדלפק במידת הצורך. לשם כך יש להגדיר בצורה מדויקת את המסר שמעוניינים להעביר בהתאם לאסטרטגיה השיווקית של העסק, כגון חברה צעירה ודינאמית, משרד בוטיק מבוסס וכדומה. כתוצאה מכך ייקבעו מאפיינים שונים של הדלפק, למשל חומרי הגלם שיכולים להיות מתכת, זכוכית, עץ, פלסטיק ושילובים של החומרים, וכן הגוונים, הצבעוניות וצורתו הכללית של הדלפק. זאת מאחר שקיימים הבדלים משמעותיים בין המסרים שניתן להעביר, למשל צבעים חמים ושימוש בעץ המתאימים למשרדי רואי חשבון, נדל"ן ועורכי דין יוקרתיים, או שימוש במתכת וזכוכית עם קווים נקיים לחברות בתחום ההייטק. אלו רק דוגמאות על קצה המזלג, ומובן שלכל משרד וחברה יש את השילובים המיוחדים שמתאימים להם.