שולחנות עובדים

שולחנות משרדיים

Canvas

שולחנות משרדיים

Cleo

שולחנות משרדיים

Cleo 3 legs

שולחנות משרדיים

Cross

שולחנות משרדיים

Evo

שולחנות משרדיים

Flip

שולחנות משרדיים

Icon

שולחנות משרדיים

Matrix

שולחנות משרדיים

Noya

שולחנות משרדיים

Step

שולחנות משרדיים

Torenna

שולחנות משרדיים

Waw

עובדי המשרד שלכם נמצאים במשך שעות היום במשרד, למעשה אם אנחנו משווים את השעות שהעובדים שלכם נמצאים בעבודה אל מול השעות שהם נמצאים בבית ניתן להגיד שבאיזשהו מקום מדובר בבית השני שלהם.

לכן, על מנת שהעובדים ירגישו באמת "בבית" אנו צריכים לדאוג לנוחות וחוויה מקסימלית עבורם, כמו כן – עובד העובד בסביבת עבודה נוחה הוא עובד יעיל וטוב הרבה יותר. שולחנות משרדיים וכל שאר הריהוט מסביב הם למעשה המעטפת המלאה אותה נותן בעל העסק אל העובדים כחלק מ"תנאי העסקה" ואיכות חיים גבוהה. אז מה הם למעשה היתרונות של שולחנות עובדים?

שולחנות עובדים בהתאמה אישית

לא כולם אוהבים לרכוש שולחנות עובדים מתוך "קטלוג", חלקנו מעדיפים להתאים את השולחנות בהתאם לצרכים של העובדים שלנו, לגודל החלל שלנו ולעיצוביות שלו. לכן, ניתן לעצב שולחנות עובדים בהתאמה אישית ללא שום בעיה ובמחירים נוחים.

לעבוד בכיף, לעבוד יעיל: שולחנות עובדים

כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי לא מעט מחקרים שנעשו מספרים כי עובדים העובדים במקום ששם דגש על איכות העבודה שלהם ועל סביבת עבודה נקייה, איכותית ונעימה לעבודה הם עובדים שקמים כל יום עם חיוך ומוטיבציה לעבודה ולמעשה הם עובדים יעילים הרבה יותר.

כאשר אתם דואגים לעובדים שלכם לסביבה יעילה אתם יודעים כי התגמול עבור כל אלו יגיע מהר מאוד, לעומת זאת עובדים שמרגישים שהם לא מקבלים את התנאים הטובים ביותר יכולים יום אחד להגיע אל פתח שולחנכם ולהגיש לכם "מכתב התפטרות" ברגע שהכי לא ציפיתם לו.

שולחנות עובדים: Modello הבחירה הטבעית שלכם

חברת מודלו הינה אחת החברות הותיקות והגדולות ביותר בעולם עיצוב הפנים ולמעשה מתמחה בכל הקשור לריהוט משרדי ומסחרי, במהלך שנות עבודתנו עבדנו יחד עם לא מעט גופים מסחריים, לקוחות עסקים וציבוריים וסיפקנו "מעטפת" מלאה תחת קורת גג אחת לכל לקוחותינו. לאנשי המכירות שלנו ומנהלי הפרויקטים ניסיון רב של תכנון, עיצוב וביצוע מה שהופך את מודלו לבחירה הטבעית של לא מעט בעלי עסקים וחברות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!