שולחנות מתכווננים

שולחנות משרדיים

Pneumatic table – black

שולחנות משרדיים

Pneumatic table – white

שולחנות משרדיים

Single engine – black

שולחנות משרדיים

Single engine – gray

שולחנות משרדיים

Single engine – white

שולחנות משרדיים

Two engines – black

שולחנות משרדיים

Two engines – gray

שולחנות משרדיים

Two engines – white

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בטכנולוגיה ובעיצוביות של לא מעט פריטים בעולם המשרדים והמסחר, כתוצאה מכך אנו יכולים לראות שולחנות חדשים אותם לא ראינו ו/או שמענו בעבר בעל מספר רב של יכולות ויתרונות רבים לעסק שלנו – במקרה הזה אנחנו נדבר על שולחנות מתכווננים. שולחנות אלו ניתנים לכוונון בהתאם לצרכי הלקוח והמשרד – מה שהופך אותם לבחירה האולטימטיבית עבור לא מעט בעלי עסקים וחברות.

כיצד שולחן מתכוונן שונה משולחן רגיל?

עד לפני כמה שנים ניתן להגיד שאם הינו מספרים בחדר על "שולחנות מתכווננים" אף אחד לא באמת היה מבין אותנו או יודע על מה אנחנו מדברים. יחד עם זאת בשנים האחרונות אנו רואים כי לא מעט בעלי עסקים הבינו את היתרונות הגלומים בעבודה אל מול שולחן עבודה מתכוונן.

רוב האנשים אשר עובדים אל מול שולחן עבודה מוצאים את עצמם עובדים בממוצע 7-10 שעות אל מול שולחן עבודה – במשך זמן זה הם צריכים להתאים את עצמם אל השולחן ורובם מעידים כי הם סובלים מלא מעט כאבי גב ו/או בעיות אחרות שעושות אותם מעט פחות "פרודוקטיביים לעבודה". כיום, בעזרת שולחן מתכוונן ניתן לפתור את הבעיה הזו כאשר השולחן מתאים את עצמו אל העובד ולא להפך.

מדוע עדיף שולחנות מתכווננים בהתאמה אישית?

גם עניין העיצוביות חשוב לא פחות – כאשר אנחנו בוחרים שולחן מתכוונן אנו רוצים שהוא יתאים לצרכים שלנו הן מבחינת גודל והן מבחינת התאמתו אל החלל. לכן, מודלו נותנת את האפשרות לתת לריהוט "לדבר" דרך עיצוב שולחנות מתכווננים בהתאמה אישית עבורכם ובהתאם לצרכים שלכם – כך תהיו בטוחים שאתם יכולים לשפר את החלל הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית.

מחפשים שולחן מתכוונן – סביר להניח שאתם מחפשים מודלו

לאחר שנים של עבודה אל מול לא מעט גופים עסקיים מודלו ביססה את עצמה כאחת החברות המובילות ביותר בישראל בתחום הריהוט המשרדי המסחרי והעסקי, כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט בעלי עסקים, חברות, גופים ואף אדריכלים המשתמשים בשירותינו על מנת להפוך את חלל העבודה לאיכותי ונעים יותר. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!