שולחן מנהלים

שולחן מנהלים

Aura

שולחן מנהלים

Cleo vip

שולחן מנהלים

Cona

שולחן מנהלים

Evo vip

שולחן מנהלים

Logi

שולחן מנהלים

Matrix plus

שולחן מנהלים

Mira

שולחן מנהלים

Oregon

שולחן מנהלים

Premium

שולחן מנהלים

Riva

שולחן מנהלים

Step

שולחן מנהלים

Torenna

שולחנות מנהלים מעוצבים – כל מה שצריך לדעת:

מודלו גאה להעמיד לרשותכם קשת רחבה של שולחנות מנהלים מעוצבים בשלל סגנונות מרשימים ויוקרתיים. מתוך המבחר הגדול שלנו יכול כל מנהל לבחור שולחן המתאים לצרכי העבודה שלו, למאפייני חדר המנהל, וכמובן למסר המבוקש מבחינת מעמד, סמכות וסגנן ניהול. אנו יודעים כי בשוק קיים היצע נרחב של שולחנות מנהלים, כפי שניתן להתרשם מהמגוון העשיר שלנו, ולכן לא תמיד פשוט לבחור בשולחן המתאים לכם. בדיוק למען מטרה זו כתבנו עבורכם מספר המלצות ודגשים שיסייעו לכם בבחירה.

מהו ההיבט הפונקציונאלי של שולחן מנהלים?

נכון, כאשר חושבים על שולחן מנהל עולה קודם כל אסוציאציה על עיצובו המרשים. אין ספק שמדובר בהיבט משמעותי ביותר ועוד נעסוק בו בהמשך, אך ברור גם שהשולחן חייב לתת מענה פונקציונאלי מיטבי. כידוע, לכל מנהל יש סגנון עבודה שלו ופריטים שונים שבהם הוא משתמש. למשל, יש מנהלים המעדיפים לקיים חלק נכבד מהפגישות דווקא בחדרם ולא בחדר הישיבות, יש מנהלים הנעזרים במחשב וביותר ממסך אחד, יש מנהלים שתמיד קיימת כוס קפה וצלחת נשנושים על השולחן שלהם, וכן הלאה לגבי מסמכים, קלסרים, מחשבונים ועוד.

מכאן נובע שלכל מנהל יש גם צרכים פרקטיים שונים משולחן העבודה שלו, ויש לתת לכך דגש מרבי בעת הבחירה. לדוגמא, השולחן צריך להיות גדול מספיק על מנת להכיל את כל הפריטים שנמצאים עליו באופן קבוע, ואם בשגרה מתקיימות ישיבות עבודה בחדר המנהל עליו להיות גדול מספיק כדי לספק נוחות ליותר מאדם אחד. מצד שני, אין לבחור שולחן מאסיבי מדי ביחס לגודל של החדר, העלול ליצור תחושה דחוסה, לפגום בנוחות התנועה ולמעשה להיות בלתי יעיל.

עוד נקודה חשובה היא פתרונות האחסון הקיימים בשולחן, כאשר הכוונה היא בעיקר למגרות. מצד אחד, שולחן בעל מגרות רבות יאפשר למנהל לאחסן בצורה מסודרת ונוחה לשליפה פריטים שונים, וכדאי שחלקן לפחות יהיו עם אפשרות לנעילה של מסמכים מסווגים ורגישים. מצד שני, שולחנות מנהלים מעוצבים של ימינו מאופיינים לא פעם בקו נקי עם מיעוט מגירות, המדגיש את יוקרתם ואת יעילותה של גישת הניהול. במקרה זה, סוגיית האחסון מקבלת מענה על ידי פתרונות אחרים המצויים מאחורי השולחן ומתכתבים עימו מבחינה עיצובית.

מה צריך לזכור כשבוחרים שולחן מנהלים?

אל הסידור ההיררכי בכל חברה וארגון ניתן להתייחס כאל פירמידה, כאשר בפסגה שוכן חדר המנהל ובמרכזו השולחן שלו. מכאן ניתן להבין כי השולחן הוא הפריט החשוב ביותר בחדר, ויש לתת לו עדיפות על פני פריטים אחרים. כך לדוגמא, אם אתם מבצעים חידוש למשרד קיים, או מתכננים להיכנס למשרד חדש, חשוב לזכור שלקוח או עובד הנכנס לחדר המנהל אינו מסתכל תחילה על פתרונות האחסון או על הכיסא המהודר. הפריט המרכזי שתופס את תשומת ליבו ומשפיע במידה רבה על התרשמותו הוא השולחן, ולכן כאשר מעצבים חדר מנהל יש לבחור קודם כל את השולחן ורק לאחר מכן את הפריטים האחרים.

שולחנות מנהלים הם לרוב פריטים מאסיביים ותמיד עליהם להפגין את המעמד והיוקרה של מי שעומד בראש הארגון. יחד עם זאת, לכל מנהל יש תפיסה עיצובית משלו הנובעת לא מעט מגישתו הניהולית, כך שירצה להעביר את המסרים באופן העונה לטעמו. כך למשל, יש מנהלים שיעדיפו שולחן עץ מאסיבי וכבד המשדר מסר מרשים ומכובד, היוצר אסוציאציות נוסטלגיות. מאידך, יש מנהלים המעדיפים קו דינאמי וצעיר יותר הצועד עם הזמן, בו החומר המרכזי לא יהיה דווקא עץ אלא שילובים שונים של מתכת, פלסטיק וזכוכית, ועם עיצובים החורגים מהעגול, המלבני או מצורת ה- "ריש" המקובלת.

דברים אלו נכונים גם לגבי בחירת הגוונים של שולחן המנהל, שיכול להיות בגוון עץ, חום, אפור סולידי, שחור או לבן, אם כי יש מנהלים שיעדיפו ללכת על צבעים נועזים יותר. דוגמא לכך יכולה להיות חברה העוסקת בפיתוח אפליקציות ומעוניינת להראות שהיא עומדת בחזית הקדמה, חושבת מחוץ לקופסא ומסוגלת גם לקחת סיכונים.

מהי החשיבות של ארגונומיה בשולחן מנהלים?

שולחנות מנהלים מעוצבים חייבים לתת מענה מושלם גם לפן הארגונומי, ולאפשר למנהל לעשות את מלאכתו במרב הנוחות והבריאות גם לאורך שעות ארוכות. לכן, חשוב לקחת בחשבון גם את גובהו של השולחן תוך התייחסות לגובה הכיסא ואת נוחות הכתיבה, ההקלדה, ההגעה למגירות ולפריטים שונים המונחים עליו.