מחיצות אקוסטיות למשרד

מחיצות אקוסטיות למשרד

Acoustic Screens

מחיצות אקוסטיות למשרד

Acoustic Solutions

מחיצות אקוסטיות למשרד

Sonic

מחיצות אקוסטיות למשרד

Tetrix Desk

מקום העבודה שלכם בלא מעט מן המקרים הוא המקום בו אתם נמצאים רוב שעות היום, לעתים אף יותר מהבית. לכן, על מנת שתוכלו לספק לעצמכם את חווית העבודה הטובה ביותר, יחד עם "בידוד" מרעשים ומהסחות דעת תצטרכו ציוד איכותי ומתאים. בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט חברות – החל מנותני שירות בתחומים כמו עריכת דין, ראיית חשבון, קליניקות רפואיות ואפילו חברות "אופן ספייס" המשתמשות בחללים ייעודים משתמשים במחיצות אקוסטיות למשרד.

מחיצות אקוסטיות למשרד: ליצור מרחב אינטימי לכל אחד מן העובדים

כאשר אנחנו מדברים על מחיצות אקוסטיות למשרד אנו לרוב נעדיף לעבוד עם מחיצות אקוסטיות ייעודיות, אלו יתנו לנו את האפשרות לחלק את החלל שלנו למשרד חללי עבודה נפרדים – אלו יעשו חיל איתנו הן מבחינת עלויות ותפעול והן מבחינת חלוקת המשימות ויצירת מקום אינטימי, יעיל ומותאם אישית לעובד.

מחיצות אקוסטיות למשרד הינם מחיצות בעל יכולת "לשבור אור" ולמנוע מעבר של גלי קול ביניהם, למעשה כל פעולה אשר נעשית במחיצה ליד בין אם ווקאלית או ויזואלית לא תועבר אלינו בשום צורה ותתן לנו את האפשרות להמשיך להתעסק בעבודתנו ללא שום בעיה.

מדוע חשוב לבחור במחיצות שולחניות בהתאמה אישית?

בעולם המודרני של היום פונקציונאליות היא לא הדבר היחיד שחשוב, מעבר ליתרונות הפונקציונאליים והכה חשובים שגורמים לעלייה בפרודוקטיביות העבודה יש גם חלק לא קטן לעניין העיצוביות.

כל חלל מעוצב בצורה שונה, כל עסק מנסה להעביר מסר מסוים לעובדים שלו והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דרך עיצוב מחיצות אקוסטיות בהתאמה אישית. כך נוכל להתאים את המחיצות השולחניות לסוג העבודה, לסוג העובדים, לחזון הארגוני שלנו, לגודל החלל ובהתאם לתקציב שקבענו.

מחיצות אקוסטיות למשרד: מודלו הבחירה הטבעית שלך

בין אם אנחנו מדברים על מחיצות אקוסטיות למשרד אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אליה. חברת מודלו היא חברה מלאת ניסיון ומוניטין המתעסקת שנים בתחום הריהוט המשרדי והמסחרי ושירתה לאורך השנים אלפי לקוחות מרוצים. אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ עם אחד מן אנשי המכירות שלנו!