חדרי שקט

Hako

חדרי שקט

Hako meeting

חדרי שקט

Hako Xl

חדרי שקט

Hana

חדרי שקט

Silent Cube

חדר שקט

אנחנו מבלים את רוב היום שלנו בעבודה, בעולם המודרני בו אנו חיים מצופה מאיתנו עבודה אינטנסיבית וסביב השעון, לעיתים אנו מוצאים את עצמנו גם לאחר העבודה מוצפים בענייני עבודה ולא באמת מוצאים את הזמן לנוח. אנו מאמינים כי המקום "לנוח" הוא לא בית וכן יש צורך לדאוג לכל עובד לאפשרות להיכנס אל חדר שקט ייעודי בו הוא יוכל להירגע, לנוח ואף לעבוד בתנאים נוחים יותר.

כל היום בסביבה רועשת – הגיע הזמן למנוחה

אנו מוצאים את עצמנו כל היום עובדים בסביבה רועשת, רעש המקלדות של החברים שלנו, השיחות במסדרון, שיחות עם לקוחות ולעיתים אפילו רעשים חיצוניים משפיעים עלינו לא מעט ולעיתים יכולים לעשות לנו כאב ראש לא קטן. כל הרעשים האלו פוגעים בצורה משמעותית בפריון ובביצועים של העובדים ומובילים לשחיקה מהירה ופגיעה במצב הנפשי. לכן, חדר מנוחה הנקרא גם "חדר שקט" הוא הפתרון הטוב ביותר עבורנו.

למה משמש חדר מנוחה?

חדר מנוחה הוא חלל בו העובד נח מן אינטנסיביות היום ומוצא קצת זמן ושקט לעצמו, חדר מנוחה יכול להיות חלל שקט, נעים וללא הסחות דעות בו אותו עובד מוצא מקום לנוח. חלל מנוחה יכול להכיל גם לא מעט אקססוריז וציוד לרווחת העובד כמו לדוגמת – טלוויזיה, כורסאות אורתופדיות מפנקות ועוד.

חדר שקט בהתאמה אישית

חדר שקט יכול להתאים ללא מעט מצבים, לא מעט בעלי עסקים מבינים שמעבר ל"חדר מנוחה" יש לחדר שקט לא מעט יתרונות. ניתן להעביר לא מעט מן השיחות העסקיות וימי העבודה לחדרי שקט ייעודים בהם העובד מקבל מינימום הסחות דעת ומתרכז במה שחשוב באמת – עבודה ופיתוח עצמי.

חדר שקט – בוחרים מודלו

חדרי שקט ומנוחה הם מלאכה לא פשוטה, למעשה קיים היצע גדול בתחום אך עדיין מרחפת השאלה – איזה חדר מתאים ביותר עבורנו? המומחים של מודלו בעלי ניסיון של שנים בתחום העסקי ומייעצים שנים לחברות פרטיות, עסקים ציבוריים וחברות מסחר שונות על דרכים לייצר עבודה איכותית, פרודוקטיבית וחכמה יותר בעזרת חדרים שקטים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!