פופים למשרד

ישיבה

Bari

ישיבה

Mongoo

ישיבה

Nar

ישיבה

Pick

ישיבה

Sitool

ישיבה

Toy

ישיבה

Zen

ישיבה

Zero

המשרד שלכם זה המקום בו אתם מנהלים את כל התהליכים העסקיים שלכם, במשרד מגיעים הרעיונות לדברים הטובים ביותר, מתחילים שתפ"ים עסקיים שמטרתם לקדם אתכם ולא מעט דברים טובים. יחד עם זאת, המשרד שלכם לפעמים הוא גם מקום לשחיקה, עייפות ולא מעט עצבים.

לכן, על מנת להפוך את המשרד שלכם למקום מכיל יש לפעמים צורך לצאת מן התבניות המוכנות בראש וליצור לעצמכם פינת רוגע קטנה בה תוכלו לנוח מכל נבכי היום, לנשום אוויר, להירגע ולהרגיש שוב ילדים. בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט עסקים עושים זאת בהצלחה דרך פופים למשרד.

למה לבחור בפופים מודרניים לסביבת המשרד?

פופים הם הבחירה הטובה ביותר לאנשים הרוצים לנוח, או לחילופין לשנות מעט את מקום העבודה שלהם מן השולחן לעבודה אל מול פוף שפשוט כיף לשקוע בו. פופים הם לא מוצר צריכה יקר וניתן למצוא אותם נעים בין כמה עשרות שקלים למאות שקלים וההנאה היא מקסימאלית. יחד עם זאת, לא מעט מחקרים קושרים בין סביבת עבודה נעימה לעבודה איכותית ולהתרמות של עובד לחברה. כמה אתם חושבים שסביבת העבודה שלכם נעימה עכשיו?

איך פוף למשרד יכול לעזור לכאבי גב?

לא מעט מהעובדים שלכם סובלים מכאבי גב, למעשה אנחנו לא צריכים להיות רופאים כדי לנחש את זה. כל אדם שלישי סובל היום מכאבי גב, על אחת כמה וכמה אם העבודה היא אל מול מחשב ומסך כל היום. לא מעט אנשי מקצוע ואורתופדים ממליצים לעבוד על פוף בהתאמה אישית אשר נותן תמיכה ומעטפת מלאה אל הגב העליון והתחתון שלנו ובאותה הנשימה מתכוונן אלינו בהתאם.

פופים למשרד יחד עם מודלו

חברת מודלו הינה חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין בתחום העסקים, במשך השנים עבדנו אל מול חברות וארגונים רבים ועזרנו להם לנהל את התהליכים העסקיים שלהם בצורה נכונה יחד עם ריהוט מותאם אישית. אנו מאמינים כי סביבת העבודה היא הדבר החשוב ביותר ומזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ בחינם עם אחד מן אנשי המכירות שלנו. אז למה אתם מחכים? אנחנו בצד השני.