שולחנות עבודה

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

בחירה בשולחן העבודה הנכון יכולה להפוך את יום העבודה שלכם לחלק ונעים הרבה יותר, בעוד שהשולחן הלא נכון יכול להציב בפניכם קושי משמעותי ולפגוע בתפוקה שלכם. אך ההיצע האין-סופי של שולחנות עבודה מעוצבים עשוי להיות מסחרר ואפילו מעט מאיים. כדי לעזור, הכנו לכם מדריך קצר שיסייע לכם לבחור את השולחן המושלם בשבילכם.

שולחנות עבודה – כיצד להתאים לחלל העבודה?

בין אם אתם מחפשים שולחן לשימוש ביתי ובין אם משרדי, הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא מה גודל החלל העומד לרשותכם. חשבו גם על השימושים השונים שאתם עושים בחדר. האם אתם אוהבים לעשות הפסקות למתיחות? או שאולי אתם נוהגים להתהלך בחדר בזמן שאתם מתאמנים על מצגת שעליכם להעביר? שמא אתם מתמלאים מוטיבציה כשאתם רואים שולחן גדול החולש על כל החדר? חישבו על כל הדברים האלה כשאתם מחליטים איזה חלק מהחדר אמור לתפוס השולחן שלכם.

במה צריך להתחשב כשבוחרים שולחנות עבודה מעוצבים?

פרמטר חשוב נוסף בבחירת השולחן הוא אופי העבודה שלכם.

למשל, אם אתם עובדים עם מחשב, שקלו לבחור בשולחן עם חורי חיווט מובנים או תעלות לחיבורי חשמל. אם אתם משתמשים במספר מסכים בו זמנית או עובדים עם כמויות גדולות של ניירת, כנראה שיתאים לכם שולחן גדול ומרווח שיוכל למנוע בלגן ובלבול. במקרה כזה ייתכן גם שתעדיפו שולחן עם מקומות אחסון מובנים כמו מדפים ומגירות.

שולחן בצורת L יכול להתאים אם אתם רוצים לשלב מרחב עבודה וגם פגישות. דגם U יהיה מרשים ונוח אף יותר, אם התקציב והחלל העומדים לרשותכם יאפשרו זאת.

שולחן העבודה שלך צריך להיות מותאם אישית:

אף אחד לא מכיר אותכם יותר טוב מכם. נסו לחשוב מה הרגלי העבודה שלכם, ומה ישרת אותם בצורה הטובה ביותר. למשל, האם אתם נוטים לבלגן? אם כן, כנראה שתצטרכו שטח עבודה גדול במיוחד. מתקשים להתרכז? שקלו לרכוש שולחן פשוט וחלק בעל מגירות שבהן תוכלו לאחסן את כל הציוד שלכם על מנת לספק לעצמכם סביבה נטולת גירויים.

במודלו אנו מציעים מגוון של שולחנות עבודה בהתאמה אישית. אנחנו במודלו נשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך, החל מהגדרת המטרות ועד לבחירת השולחן המושלם לצרכים שלכם!

מחכים לשמוע מכם באתר או בטלפון 04-6969885.