עמדות עבודה משותפות

עמדות עבודה משותפות

Cleo 2 P

עמדות עבודה משותפות

Cleo 4 P

עמדות עבודה משותפות

Cross 2 P

עמדות עבודה משותפות

Cross 2 P

עמדות עבודה משותפות

Evo 2 P

עמדות עבודה משותפות

Icon 6 P

עמדות עבודה משותפות

Step 2 P

עמדות עבודה משותפות

Step 3 P

לנצל את השטח בצורה מקסימלית דרך עיצוב עמדות משותפות

העולם אותו אנו חיים הוא מעט שונה מהעולם אותו היו חיים ההורים שלנו, למעשה היום העולם המודרני דורש מאיתנו לעצב ולנצל את השטח בצורה המקסימלית ביותר על מנת לשפר את חווית העבודה של העובדים שלנו ובאותה נשימה לייעל תהליכים עסקיים בצורה נכונה. דרך עיצוב עמדות משותפות אנו יכולים לנצל את השטח שלנו בצורה טובה, להעניק לכל עובד את "המקום" הפרטי שלו בחלל ובאותה נשימה לרכז את כולם במקום אחד מסודר.

אנו רואים לא מעט חברות אשר מבינות את הצורך בעיצוב עמדות משותפות – חברות הייטק, מוקדי מכירה שונים, טלמקרטינג, חברות סלולר ותקשורת ואפילו אין ספור חללים משותפים המושכרים לפי שעה/יום וחודש המכונים "אופן ספייס".

עמדות עבודה משותפות בהתאמה אישית: סיפור על פונקציונאליות ועיצוביות

יחד עם העולם המודרני מגיע גם עניין עיצוב הפנים, כולנו רוצים כי העמדה תהיה מעוצבת ומותאמת בצורה נכונה לחלל ולסוג העובדים, לכן פה מודלו נכנסת לתמונה. בליווי איכותי של אנשי המקצוע שלנו ניתן לעצב עמדות עבודה משותפות יחד עם שולחנות עבודה שיתופיים שיהפכו את העסק שלכם ליעיל הרבה יותר, כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק להחליט שהגיע הזמן להמשיך לקדמה.

מתקדמים לעבר הקדמה: עמדות עבודה משותפות

אם אנחנו הולכים למסע אחורה בזמן אנו רואים כי המשרד המסורתי היה מורכב משולחן אחד גדול, מחשב ובן אדם. כתוצאה מכך אם היינו רוצים לתת מקום לעשרה עובדים "לבטא" את עצמם בחלל היינו צריכים להשכיר 10 משרדים שונים או לחילופין לדחוס 2 עובדים כמו בקופסת גפרורים. היום זה לא הסיפור והקדמה מספרת על עמדות עבודה משותפות אשר נותנות לכל עובד את המקום שלו אך באותה נשימה מרכזות את כל העובדים תחת אזור אחד ייעודי.

עמדות עבודה משותפות: מודלו כאן בשבילכם

יחד עם ניסיון של שנים עם עשרות גופים עסקיים ומסחריים ולא מעט ניסיון בהרכבת והתאמת עמדות עבודה משותפות אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!